Trwa Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych

Właśnie trwa Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych! Jesteśmy obecni na tym wyjątkowym wydarzeniu, prezentując nasz portal Pacjent w badaniach.

Serwis powstał z myślą o pacjentach, w celu dostarczania rzetelnych i zrozumiałych informacji oraz materiałów edukacyjnych na temat badań klinicznych. Strona pozwala zapoznać się z opiniami ekspertów zaangażowanych w rozwój badań klinicznych, historiami pacjentów, którzy są uczestnikami lub w przeszłości brali udział w badaniach klinicznych. Portal umożliwia pacjentowi dostęp do najważniejszych informacji dotyczących udziału w badaniu klinicznym, np.: formularza świadomej zgody, ubezpieczenia, Funduszu Kompensacyjnego, swoich praw i obowiązków czy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Konferencja odbywa się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych, przypadającego 20 maja, który uważa się za datę pierwszego badania klinicznego przeprowadzonego w 1747 roku przez Jamesa Linda.

Konferencja gromadzi ekspertów, badaczy Badacz i przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego, aby wspólnie dyskutować i znajdować rozwiązania dla wyzwań, przed którymi stoją badania kliniczne.

Szczegółowe informacje o Konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych znajdują się na stronie: dzienbadanklinicznych.pl

Opcje strony

do góry